Antelope Audio

O firmě

Logo Antelope Audio

Antelope  audio má silné zázemí v oblasti výroby profesionální audio techniky. Cílem společnosti je umožnit lidem dosáhnout vysoce kvalitního zvuku jak v náhravacích studiích, tak v domácím prostředí.

Firma byla průkopníkem ve využití hodinových generátorů na atomové bázi v řídících hodinách. Nyní implementuje profesionální audio technologie do produktové řady USB D/A převodníků, určených jak pro audiofily, tak i pro profesionály.

Produkty firmy Antelope Audio jak profesionály, tak audiofily uspokojí díky proprietární 64-bitové technologii AFC (Acoustically Focused Clocking ) a teplotně stabilizovanému systému řízení jitteru.

Historie

Igor Levin at AES NY, 2011

Duchovním otcem Antelope Audio je Igor Levin, proslulý vytvořením legendárního přístroje AardSync.

Jako hlavní hardwarový inženýr firmy Aardvark vytvořil Igor bezčetné inovace v oblasti digitálního audia a technologie synchronizace. S více než dvaceti lety zkušeností a jedinečným chápáním digitálního audia, Igor pokračuje ve stanovování nových standardů v kvalitě a výkonu.

Antelope bylo založeno s cílem přenést nahrávání zvuku na novou úroveň, díky digitální technologii, předčící veškerá očekávání. Antelope umožňuje využít sílu digitálního audia bez ztráty plnosti a hřejivosti, typických pro analogové přístroje. S Antelope je možné mít to nejlepší z obojího.

Content goes here

 

Fotogalerie