KEF

Anglický výrobce reproduktorů s více než padesátiletou tradicí nabízí široký sortiment reprosoustav nejen pro náročné posluchače, ale i pro milovníky designu a zajímavých řešení.

KEF UNI-Q
KEF UNI-Q

Technologií kupředu.

Typickým rysem pro celé portfolio produktů je pak UNI-Q měnič, koaxiální reproduktor, jehož vlastnosti do velké míry určují, jak ostatní reproduktory pracují.

Pod značkou KEF si představte neustálou inovaci použitých technologií a velmi silné vývojové oddělení, což dokazuje celá řada patentů a pravidelně vydávané odborné publikace s nejnovějšími poznatky o akustice a technologiích.

Společnost zkrátka útočí na vrchní hranice kvality od základní řady Q, přes výborně hrající mainstream v podobě inovované řady R, až po vysokou řadu Reference či špičkovou řadu Blade. Za zmínku stojí také model LS-50 a LS 50 Wireless, který získal ocenění EISA.

 

MUON

Pomyslným šperkem celé firmy je produkt MUON, který jste si mohli prohlédnout a poslechnout na našich poslechových akcích.
Celá řada je limitovaná na pouhých 100 párů a je v ní ztělesněno to nejlepší ze značky KEF.

Jedná se o unikátní skloubení designu a high end
reproduktoru, jehož design navrhl Ross Lovegrove, světově uznávaný britský designér a vizionář, jenž se ve své práci nechává inspirovat krásami přírody v kombinaci s technologiemi a inteligentními organickými formami.

Váha těchto dvoumetrových solitérů z leštěného hliníku je neuvěřitelných 115 kilogramů.

Kef Muon, Ross Lovegrove
Designér Ross Lovegrove společně s KEF MUON
KEF CI Kino
Vestavné reproduktory KEF z řady CI.

Dobrý zvuk nemusí být nápadný.

KEF kromě reproduktorů v klasické podobě nabízí také vestavné reproduktory řady Ci, které jsou vhodné pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn.

V nabídce řady Ci najdete mimo jiné ozvučení pod označením Ventura, jež je určené pro venkovní účely: na terasu, do bazénu, do sauny, či na jachtu.