Trinnov

Nejpokročilejší AV procesory pro domácí kino a high end stereo. Unikátní zpracování prostorového zvuku a akustické korekce. Vhodně pro integraci nejen ve špičkových domácích kinech, ale i v High End stereo sestávách, profesionálním audiu a kinech.

Základem je měření.

Zajímavá je i metoda měření akustiky, pro niž značka vyvinula speciální měřící sondu se čtyřmi mikrofony. Zařízení Trinnov tak mohou identifikovat nejen intenzitu, vzdálenost a frekvenční odezvu, ale i směr přicházejícího zvuku. Zároveň také rozpoznají, zda se jedná o primární, sekundární či jinou zvukovou vlnu.

Díky tomu je možné dosáhnout zcela nové úrovně optimalizace zvuku.

Nové zvukové formáty.

Dolby Atmos, Auro:3D, DTS:X…. Zvukové formáty mají tendenci se měnit. Což pro Trinnov není problém.

Namísto implementace jednotlivých standardů za pomocí hardwarových čipů Trinnov vyvinul vlastní způsob zpracování zvuku, který probíhá ve výkonném procesoru.

Jedná se tedy o řešení založené na softwaru, a proto narozdíl od běžných komerčních produktů je zařízení do budoucna plně rozšiřitelné.

Absolutně flexibilní.

Hlavní výhodou AV procesorů Trinnov je jejich konfigurovatelnost. Zvuk lze vyladit dle představ klienta. Lze udělat více presetů pro různé situace.

Trinnov remapping

V domácím prostředí není vždy možné umístit reproduktory do ideální pozice. Trinnov díky ojedinělému systému přemapování zvukových kanálů dokáže nevhodné umístění reproduktoru kompenzovat.

Zároveň také umí jednotlivé formáty prostorového zvuku mezi sebou přepočítat, tak, že je dosaženo maximální prostorovosti zvuku.

Díky unikátním možnostem nastavení procesingu a zpracování basu, se lze pouhým přepnutím presetu přesunout z jazzového klubu doprostřed strhující vesmírné bitvy .

Altitude 32 - 64

Aktuálně Trinnov nabízí možnost dekódovat až 64 kanálů.

Je tedy možné například možné využít maximální dekódovatelnou konfiguraci 24.1.10 a zapojit více subwooferů a integrovat bi/tri/quad-amping

Schéma 64 kanálového zapojení